Kategoria Warzywo

Holenderskie odmiany rzodkiewki
Warzywo

Holenderskie odmiany rzodkiewki

Holenderskie firmy rzodkiewne cieszą się dobrą opinią. Gatunki, które tworzą, słyną z rekordowych liczb w różnych kategoriach: okres dojrzewania, plon, odporność na choroby, szkodniki, smak, kolor i tym podobne. Holenderskie odmiany rzodkiewki zawsze cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród kupujących, ponieważ nie pozwalają ogrodnikom wyróżniać się stabilną produktywnością i jakością.

Czytaj Więcej
Warzywo

Szczypiorek

Szczypiorek należy do rodzaju cebuli. Drugą wspólną nazwą jest cebula skoroda. W Europie jest używany jako roślina lecznicza od XVI wieku, w Rosji jest poszukiwany w kuchni już w XV wieku. Dziś jest to bardzo znana uprawa ogrodowa na całym świecie. Szczypiorek jest ceniony za przyjemny smak i łatwość uprawy.
Czytaj Więcej
Warzywo

Taśma ociekowa

W ogrodnictwie i ogrodnictwie często stosowana jest taśma kroplowa. Wśród nowoczesnych metod nawadniania terenu, dena lena jest najbardziej poszukiwana, ponieważ charakteryzuje się prostotą, wydajnością i długą żywotnością. To, co stanowi taśmę ociekową, jakie jej istnieją, opisano w tym artykule.
Czytaj Więcej
Warzywo

Odmiana marchwi Imperator

Marchew jest uwzględniona w diecie prawie wszystkich ludzi na naszej planecie. W ogrodnictwie jest równie popularny jak ziemniaki lub pomidory. Ale niestety rośliny korzeniowe są kapryśne, dlatego możliwe jest uzyskanie jakościowych zbiorów tylko przy prawidłowej uprawie. Odmiana marchwi Emperor wyróżnia się minimalnymi wymaganiami pielęgnacyjnymi w porównaniu z innymi odmianami.
Czytaj Więcej
Warzywo

Odmiana kapusty Sugar Loaf

Biała kapusta jest zdrowym warzywem stosowanym do przygotowywania szerokiej gamy potraw. Jeśli masz swój własny ogród, nie trudno ci się rozwijać. Kapusta z cukrem jest ceniona za wydajność i doskonały smak. Szczegółowy opis odmiany i jej właściwości przedstawiono w tym artykule.
Czytaj Więcej
Warzywo

Dziób odmiany pomidora Eagle

Dziób Tomato Eagle powstał w 2005 roku. Został wyhodowany przez hodowcę z Nowosybirska, V.N. Dederko. Pomimo dość krótkiego okresu istnienia, ta odmiana jest już popularna i cieszy się dużym zainteresowaniem wśród ogrodników. Nadaje się do uprawy w różnych regionach Rosji, ale jeśli na południu sadzenie odbywa się głównie na otwartym terenie, to na Syberii lepiej jest hodować odmianę dzioba Eagle w szklarniach.
Czytaj Więcej
Warzywo

Jak pozbyć się mrówek

Mrówki osiedlają się na miejscu przez długi czas. Budują duże mrowiska, które wnikają głęboko w ziemię i tworzą duże kolonie. Uważa się, że w letnim domku przynoszą wiele korzyści, ale niestety przynoszą wiele problemów. Nic więc dziwnego, że wielu ogrodników zastanawia się, jak pozbyć się mrówek?
Czytaj Więcej
Warzywo

Jak pozbyć się mlecze

Przez krótki czas podniesienie terytorium podwórka nie jest łatwe. Jeden z głównych problemów - obfitość chwastów w okolicy. Mlecze, pomimo ich piękna, utrudniają rozwój wielu roślin uprawnych. Jest to bardzo wytrwały chwast, który może kiełkować nawet w niekorzystnych warunkach. Ale jak pozbyć się mniszek, jeśli chcesz siać trawnik lub inne rośliny uprawne?
Czytaj Więcej
Warzywo

Odmiana ziemniaka Zekura

Wysokie plony i przyjemny smak - główne zalety ziemniaka Zekura - odmiany niemieckiej selekcji. Uprawiana jest przez ogrodników na całym świecie i słynie ze swoich właściwości. W tym artykule możesz zapoznać się z różnorodnością, jej cechami i cechami kultywacji. Opis odmian Odmiana Zekura to ziemniak stworzony przez niemieckich hodowców.
Czytaj Więcej
Warzywo

Co robić z kapustą

Kapusta może być chora na wiele chorób i być pod wpływem różnych szkodników. Jednocześnie jego wygląd, smak, rozwój jest utrudniony, a rozwój jest zahamowany i z tego powodu jest przechowywany bardzo źle. Aby uratować rośliny przed niebezpieczeństwem, ogrodnicy przeprowadzają zabiegi medyczne i profilaktyczne przy użyciu specjalistycznych lub ludowych środków.
Czytaj Więcej
Warzywo

Film szklarniowy

Szklarnie filmowe, pomimo swojej prostoty, są bardzo popularne w ogrodnictwie. Są tańsze niż odmiany z poliwęglanu i szkła oraz łatwe w użyciu. Ale jeśli folia do szklarni zostanie wybrana niepoprawnie, nie potrwa to długo. Filmy są różnych typów, grubości i gęstości. I choć na zewnątrz mogą być do siebie podobne, w rzeczywistości każdy gatunek ma swoje unikalne cechy i cechy.
Czytaj Więcej
Warzywo

Różnorodność pomidorów Szlachcic

Wśród wielkoowocowych różowych pomidorów wyróżnia się odmiana Velmozha. Jest bardzo popularny wśród letnich mieszkańców, co nie jest zaskakujące, biorąc pod uwagę jego cechy. Wielki pomidor został wyhodowany w Syberyjskim Instytucie Badawczym w regionach zagrożonych rolnictwem i zarejestrowany w 2004 roku. Jego główne zalety to wydajność, wytrzymałość i prostota opieki.
Czytaj Więcej
Warzywo

Różnorodność ogórków Phoenix

Ogórek Phoenix słynie z wysokiej wydajności i wszechstronności owoców. W sprzedaży można znaleźć nasiona Phoenix, Phoenix 640 i Phoenix Plus. Jednocześnie niewiele osób wie, że Phoenix i Phoenix 640 są tej samej odmiany. Dla wygody znak 640 jest czasami po prostu pomijany. Szczegóły dotyczące tych gatunków i ich cech można znaleźć w tym artykule.
Czytaj Więcej
Warzywo

Zebrane odmiany pieprzu

Papryka Ojczyzny to Ameryka Środkowa. Ale możesz ją uprawiać w różnych regionach klimatycznych, jeśli wybierzesz odpowiednią odmianę i zapewnisz jej odpowiednią opiekę. Uprawy pieprzu są często wybierane przez ogrodników, którzy używają go do produkcji zimowych puszek lub sprzedaży. Poniżej znajdują się najbardziej produktywne odmiany, podzielone na różne kategorie.
Czytaj Więcej
Warzywo

Jakie są witaminy w kapuście

Kapusta jest inna. W sprzedaży można znaleźć białe, brokuły, kalafior, brukselkę i wiele innych gatunków. Ale jaki jest ich użytek? Jakie są witaminy w kapuście i czy są jakieś? W tym artykule opisano rodzaje kapusty i ich skład witaminowy. Jakie witaminy w białej kapuście są najczęstszą i najukochańszą z nich to biała kapusta.
Czytaj Więcej
Warzywo

Jak podlewać arbuzy

Arbuz to letnia uczta, kochana przez wszystkich. Wielu ogrodników uprawia słodkie jagody na swoich działkach. Aby jednak uzyskać pyszne arbuzy cukrowe, należy zapewnić im odpowiednią opiekę i podlewanie. Jak nawadniać arbuzy i czy do tego można stosować nawadnianie kroplowe, opisano w tym artykule. Funkcje podlewania arbuzów Aby uzyskać wysokiej jakości zbiory arbuzów, konieczne jest podlewanie uprawy na czas.
Czytaj Więcej
Warzywo

Czarna marchewka

Hiszpański Kozel, skoroner lub czarna marchew są uprawiane jako warzywo. Roślina ma masę korzystnych właściwości, ale chociaż może rosnąć w wielu krajach jako chwast, w przypadku dużych plonów o wysokiej jakości konieczne jest prawidłowe sadzenie i pielęgnacja nasadzeń. Ten artykuł opisuje, czym są czarne marchewki, najlepsze odmiany, korzyści, szkody, a także specyfikę kultury rolnej.
Czytaj Więcej
Warzywo

Odmiana aligatora

Obecnie nie jest trudno znaleźć dobre odmiany i hybrydy ogórków. Hodowcy tworzą wiele odmian tego warzywa, poprawiając ich smak i techniki uprawy. Cucumber Alligator F1 jest bardzo popularnym typem. Hybryda nadaje się do uprawy na otwartej przestrzeni iw szklarniach wiosennych.
Czytaj Więcej
Warzywo

Ziemniaki odmiany Adretta

Zbierając dobry wybór ziemniaków, możesz uprawiać wysokiej jakości rośliny, co jest wystarczające nie tylko na jesień, ale także na całą zimę. Ziemniak Adretta uważany jest za wyjątkowy gatunek. Odmiana została wyhodowana przez niemieckich hodowców pod koniec lat 90. XX wieku. Podczas swojego istnienia zakochał się w ogrodnikach, nie tylko w Niemczech, ale także za granicą.
Czytaj Więcej
Warzywo

Nawadnianie kropelkowe Chrząszcz

Nawadnianie kroplowe jest wygodną alternatywą dla regularnego nawadniania ogrodu za pomocą węża lub konewki. Sam system dostarczy odpowiednią ilość wody, doprowadzając ją dokładnie pod rośliny - do strefy korzeniowej. Nawadnianie kropelkowe chrząszcza wykonuje rosyjska firma „Cycle”. Jest wysokiej jakości i może być stosowany w szklarniach lub na otwartym terenie.
Czytaj Więcej
Warzywo

Odmiana ziemniaków Colombo

Wczesne ziemniaki można sadzić znacznie wcześniej niż gatunki późne. Rozwija się szybko, jest odporny na krótkotrwałe zimne zatrzaski i ma wysoką wydajność. Potato Colombo, hodowla holenderska, odnosi się tylko do takich odmian. Został wpisany do Państwowego Rejestru Rosji dopiero w 2013 r. I pojawił się na Ukrainie do 2015 r.
Czytaj Więcej