Kategoria Warzywo

Holenderskie odmiany rzodkiewki
Warzywo

Holenderskie odmiany rzodkiewki

Holenderskie firmy rzodkiewne cieszą się dobrą opinią. Gatunki, które tworzą, słyną z rekordowych liczb w różnych kategoriach: okres dojrzewania, plon, odporność na choroby, szkodniki, smak, kolor i tym podobne. Holenderskie odmiany rzodkiewki zawsze cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród kupujących, ponieważ nie pozwalają ogrodnikom wyróżniać się stabilną produktywnością i jakością.

Czytaj Więcej
Warzywo

Pomidorowa odmiana Lady fingers

Wybór dobrej odmiany pomidorów do uprawy w ogrodzie nie jest łatwy. Sklepy oferują szeroką gamę produktów, dlatego najlepiej jest zdecydować z wyprzedzeniem, którą markę kupić. Tomato Lady Fingers są znane wielu ogrodnikom. Jest wpisany do rejestru państwowego w 2006 r. Odmiana nadaje się do uprawy w szklarniach i na otwartym terenie.
Czytaj Więcej
Warzywo

Odmiana kapusty moskiewskiej późno

Kapusta Moskwa późno - znana odmiana, którą ogrodnicy często wybierają do uprawy w ogrodzie. Ma wysoką wydajność, przyjemny smak, zbywalność głów. Ten artykuł zawiera szczegółowy opis tej kapusty i metody jej uprawy. Opis odmian Kapusta Moskovskaya Późny został wyhodowany przez rosyjskich hodowców podczas przekraczania kilku odmian, które były strefowane w rejonie Moskwy.
Czytaj Więcej
Warzywo

Odmiana ziemniaczana Raisin

Ziemniaki z rodzynkami - nowa odmiana uzyskana w VNIIKH. A. G. Lorkha, jeszcze nie włączony do Krajowego Rejestru Rosji. Jest to owocna odmiana ziemniaka, odporna na wiele chorób. Pomimo tego, że odmiana jest młoda, została już przetestowana przez amatorów i profesjonalnych rolników. Ten artykuł przedstawia charakterystykę odmiany i cechy jej uprawy.
Czytaj Więcej
Warzywo

Odmiana ziemniaczana Tuleyevsky

Ziemniaki Tuleyevsky - stosunkowo młoda odmiana. Wyhodowany przez rosyjskich hodowców, aw 2007 roku wprowadzony do Państwowego Rejestru Rosji. Odmiana nadaje się do uprawy na małych i dużych obszarach, a także do celów przemysłowych. Ma dobre cechy, dla których jest ceniony przez rolników nie tylko w Rosji, ale także za granicą.
Czytaj Więcej
Warzywo

Odmiany ogórków na Uralu

Ogórki są uprawiane na całym świecie. Ta kultura nie jest trudna do rozwoju, ale tylko jeśli wybierzesz odpowiednią odmianę. Odmiany ogórków na Uralu są odporne na zmiany pogody, mogą się normalnie rozwijać nawet przy braku ciepła i słońca. W tym artykule przedstawiono najlepsze odmiany i hybrydy, które nadają się do uprawy na chronionej i niezabezpieczonej glebie na Uralu.
Czytaj Więcej
Warzywo

Uprawy odmian ogórków

Ogórek - wymagająca kultura. Do normalnego wzrostu potrzebują dobrej jakości gleby, odpowiedniej wilgotności, pielęgnacji, karmienia, ochrony przed chorobami i szkodnikami. Nic więc dziwnego, że ogrodnicy, wybierając różnorodność, zwracają uwagę przede wszystkim na plon, aby zainwestowana praca i czas opłaciły się obfitym owocowaniem.
Czytaj Więcej
Warzywo

Jak podlewać sadzonki

Aby uzyskać wczesne zbiory, ogrodnicy uprawiają wiele roślin metodą siewek. Aby uzyskać dobre sadzonki, musisz nie tylko wybrać odpowiednią odmianę, ale także zapewnić młodym kiełkom odpowiednią opiekę. Jak podlewać sadzonki - kwestia interesująca wielu początkujących rolników. Jeśli nie zapewnisz roślinom pełnego, terminowego podlewania, nie będą się normalnie rozwijać, dlatego ważne jest, aby wiedzieć, co i jak podlewać sadzonki!
Czytaj Więcej
Warzywo

Odmiana cebuli czerwonej Baron

Czerwone cebule są często używane w kuchni. Ma przyjemny kolor, bogaty smak. Onion Red Baron - jedna z najbardziej znanych czerwonych odmian. Może być uprawiana w każdej strefie klimatycznej. Charakterystyka odmiany i jej cechy uprawne są przedstawione w tym artykule. Opis odmian Kultura dojrzewa po około 90-100 dniach.
Czytaj Więcej
Warzywo

Różnorodność gina pomidorowa

Wśród odmian pomidorów, wyhodowanych przez holenderskich hodowców, szczególnie wyróżniającej się odmiany Gina. Znany jest z wysokiej wydajności i przyjemnego smaku owoców. Pomidor Gina można uprawiać pod przykryciem lub w niezabezpieczonej glebie. W tym artykule przedstawiono opis odmiany i przedstawiono zalecenia dotyczące sadzenia i pielęgnacji uprawy.
Czytaj Więcej
Warzywo

Samopylne odmiany ogórka

Samo-suszone odmiany ogórka cieszą się dużym zainteresowaniem wśród ogrodników. Po prostu rosną, nie wymagają zapylania przez pszczoły i dają wielkie plony. Istnieje wiele odmian i hybryd takich ogórków, więc wybór jest znaczny, a nawet ogrodnik, wymagający cech, znajdzie odpowiednią opcję. Najlepsze odmiany według kategorii są przedstawione w tym artykule.
Czytaj Więcej
Warzywo

Różnorodność cebuli Slizun

Łuk Slyzuna lub opadający łuk to ciekawa, wieloletnia roślina. Nie jest tak sławny jak por lub szynk, ale jest również poszukiwany. Jest to kultura lecznicza bogata w witaminy i minerały. Daje zielenie przez cały ciepły rok i ozdabia miejsce, nie wymagając poważnej opieki.
Czytaj Więcej
Warzywo

Mieszanka Bordeaux

Istnieje wiele różnych leków do leczenia roślin z chorób. Płyn Bordeaux - silny środek na wiele chorób. Jest znany rolnikom od wielu lat i jest bardzo poszukiwany. Informacje na temat jego funkcji zostaną omówione w tym artykule. Co to jest płyn Bordeaux Bordeaux to skuteczny środek grzybobójczy stosowany do ochrony upraw.
Czytaj Więcej
Warzywo

Jak wybrać melona

Melon - ulubiony słodki przysmak, który zaczyna się sprzedawać wraz z arbuzami. Ale jeśli arbuz jest dość łatwy do określenia na dojrzałość, to z melonem wszystko nie jest takie proste. Często zdarza się, że pozornie dojrzały melon okazuje się zielony po krojeniu lub po prostu nie jest słodki. Jak określić dobry owoc?
Czytaj Więcej
Warzywo

Różnorodność pomidora Petrusha ogrodnik

Ogrodnik Tomato Petrusha - to dość młoda odmiana. Jego główne zalety - niezwykły rozwój buszu i wysokie plony. W uprawie trudno nazwać to prostym, ponieważ od początku nie wszystkim ogrodnikom udaje się wyhodować potężne krzewy z dużą ilością pomidorów. Niemniej jednak, ogrodnik pomidorowy Petrusha jest wart uwagi, ponieważ dzisiaj jest jedną z najbardziej obiecujących i opłacalnych odmian do uprawy w ogrodzie.
Czytaj Więcej
Warzywo

Odmiana odmiany Rodnichok F1

Od wielu lat ogórek Rodnichok F1 jest jednym z najbardziej poszukiwanych hybryd, mimo pojawienia się nowych gatunków. Został uzyskany przez mołdawskich naukowców. Głównymi cechami charakterystycznymi hybrydy są wysokie plony i bezpretensjonalność w uprawie. Historia wyboru ogórków Rodnichok Autor ogórków Rodnichok F1 to A.
Czytaj Więcej
Warzywo

Najlepsze odmiany marynat do wytrawiania

Ogórki wyróżniają się nie tylko dojrzewaniem lub cechami zewnętrznymi, ale także celami. Do solenia, sałatek istnieją pewne odmiany. Prawidłowy wybór rodzaju zielonych liści pozwala na zachowanie wysokiej jakości na zimę. W tym artykule przedstawiono najlepsze odmiany ogórków do solenia i konserwowania.
Czytaj Więcej
Warzywo

Najlepsze gatunki grubościennej papryki słodkiej

Grubościenny pieprz ma bogaty smak, mięsisty miąższ i, co do zasady, przyjemny, mocny smak. Grupa ta obejmuje te rodzaje papryki słodkiej, w których grubość owocni (ściany) jest nie mniejsza niż 6 mm. Najlepsze gatunki grubościennej papryki słodkiej według kategorii przedstawiono w tym artykule. Odmiany grubościennej słodkiej papryki na otwartej ziemi W niezabezpieczonej glebie uprawia się najbardziej odporne na zmiany pogody gatunki pieprzu.
Czytaj Więcej
Warzywo

Cebulkowa odmiana Centurion

Wybierając łuk do sadzenia, musisz zwrócić uwagę na wiele kryteriów. Ważne jest, aby odmiana lub hybryda była nie tylko owocna, ale także spełniała cechy zewnętrzne. Cebula Centurion jest ceniona za średni rozmiar i przyjemny smak. Szczegóły dotyczące cech tej hybrydy można znaleźć w tym artykule.
Czytaj Więcej
Warzywo

Tomato Variety Golden Heart

Pomidory z żółtymi owocami są bardzo poszukiwane, ale nie wszystkie odmiany spełniają wysokie standardy doświadczonych ogrodników. Tomato Golden Heart jest dobrze znaną odmianą żółtych owoców, charakteryzującą się wysoką jakością. Wpisał się do rejestru państwowego Rosji w 2001 roku. Roślina ma dekoracyjny wygląd i doskonały smak owoców.
Czytaj Więcej
Warzywo

Cebula odmiana Stuttgarter Riesen

Wśród rodzajów cebuli znanych na całym świecie wyróżnia się odmiana Stuttgarter Riesen. Należy do bezpretensjonalnych odmian, ma wysoką wydajność. Dzięki charakterystycznym cechom łuk Stuttgarter Riesen zdobył miłość ogrodników w Europie, Azji i Ameryce. Szczegóły dotyczące jakości tej cebuli i jej metod uprawy można znaleźć w tym artykule.
Czytaj Więcej